Job landing page header image

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog renomiranog klijenta iz oblasti pekarske industrije, traži saradnike za poziciji:

KA menadžer m/ž

Kao jedan od vodećih dobavljača kadrovskih usluga težimo da nudimo atraktivne poslove, fer uslove rada i priliku za napredovanje u karijeri. Redni broj: a0t4H00000gPAY3QAO

Prijavite se odmah

Opis posla

Opis posla:

•    Planira, organizuje, realizuje procese odeljenja prodaje u KA kanalu (lanci maloprodajnih objekata sa nacionalnom pokrivenošću), a sve u cilju realizacije zadatih parametara poslovanja
•    Prati dešavanja na tržištu, rad društva i konkurencije, predlaže i preduzima aktivnosti koje će pozitivno uticati na rezultate odeljenja, a samim tim i poslovne rezultate društva
•    Radi na unapređenju prodaje kod postojećih kupaca i akviziciju novih kupaca
•    Rukovodi i organizuje prodajne i merchandising aktivnosti i odgovara za njihove rezultate
•    Prati rad prodajnog tima i pruža aktivnu podršku za unapređenje i razvoj i daje korektivne mere u cilju kvalitetnijeg rada i realizacije zadatih ciljeva
•    Kreira asortiman, vrši izmene asortimana kod KA kupaca
•    Vodi godišnje pregovore sa KA kupcima u saradnji sa nadređenima
•    Odgovoran je za naplatu dugovanja po kupcima
•    Odgovoran je za realizaciju ciljeva povrata
•    Unapređuje sistem u domenu svojih odgovornosti i ovlašćenja
•    Redovno posećuje kupce na terenu u cilju unapređenja i povećanje obima poslovne saradnje i održavanja dobrog poslovnog imidža

Vaše kvalifikacije

Uslovi:

•    VI ili VII stepen stručne spreme
•    Minimum 3 godine prethodnog radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
•    Razvijene liderske i pregovaračke veštine
•    Razvijene organizacione i analitičke sposobnosti
•    Poznavanje rada na računaru

Redni broj: a0t4H00000gPAY3QAO

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom možete proslediti na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

kontakt telefon: +381 11 30 11 914

Pogledajte sve poslove >