Job landing page header image

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog renomiranog klijenta iz oblasti pekarske industrije, traži saradnike za poziciji:

Rukovodilac logistike m/ž

Kao jedan od vodećih dobavljača kadrovskih usluga težimo da nudimo atraktivne poslove, fer uslove rada i priliku za napredovanje u karijeri. Redni broj: a0t4H00000gPAYmQAO

Prijavite se odmah

Opis posla

Opis posla:

•    Planira, organizuje, upravlja i kontroliše tim zaposlenih i procese  odeljenja logistike i odgovara za postignute rezultate, odnosno za realizaciju kratkoročnih i dugoročnih ciljeva, a sve u skladu sa kompanijskim procedurama i pravilima
•    U saradnji sa upravnicima pogona, organizuje i kontroliše rad pogona u oblasti logistike
•    Obezbeđuje uslove za tačno i kvalitetno servisiranje klijenata
•    Organizuje i kontroliše rad distibucije i optimalnu iskorišćenost transportnih sredstava i njihovo pravilno i pravovremeno kretanje
•    Optimizuje i prilagođava procese iz domena nadležnosti uz smanjenje troškova
•    Organizuje rad odeljenja u skladu sa važećim zakonskim propisima i lično proverava važenje dokumenata u oblasti distribucije
•    Učestvuje u procesu selekcije i vrši obuku logističkog tima
•    Kreira logističke izveštaje i analize
•    Definiše pravilnu cirkulaciju dokumentacije u sektoru i vrši kontrolu iste
•    Sarađuje sa dobavljačima usluga ispred odeljenja logistike i učestvuje u pregovorima

Vaše kvalifikacije

Uslovi:

•    VI ili VII stepen stručne spreme
•    Minimum 3 godine prethodnog radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
•    Razvijene liderske i pregovaračke veštine
•    Razvijene organizacione i analitičke sposobnosti
•    Poznavanje rada na računaru

Redni broj: a0t4H00000gPAYmQAO

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom možete proslediti na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

kontakt telefon: +381 11 30 11 914

Pogledajte sve poslove >