Job landing page header image

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o za svog renomiranog klijenta iz oblasti pekarske industrije, traži saradnike za rad na poziciji:

Magacioner m/ž

Kao jedan od vodećih dobavljača kadrovskih usluga težimo da nudimo atraktivne poslove, fer uslove rada i priliku za napredovanje u karijeri. Redni broj: a0t4H00000knJeaQAE

Prijavite se odmah

Opis posla

Opis posla:

•    Manipulacija robom i ambalažom
•    Prijem i izdavanje gotovih proizvoda
•    Praćenje ispravnosti dokumentacije
•    Održavanje higijene skladišta robe

Vaše kvalifikacije

Uslovi:

•    Srednja stručna sprema
•    Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
•    Odgovornost I sistematičnost u radu
•    Poznavanje rada na računaru
•    Spremnost za rad u smenama i rad u timu

Nudimo

Nudimo:

•    Redovnu i konkurentnu zaradu
•    Organizovan prevoz iz Smedereva za rad u Begaljici

Redni broj: a0t4H00000knJeaQAE

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom možete proslediti na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

kontakt telefon: +381 11 30 11 914

Pogledajte sve poslove >